Enota Najdihojca

Jesen je zdaj tu!

Pričakovanja pri otrocih vzbujajo posebno noto, saj se jim ta vtisnejo še posebej v spomin. Na prvi jesenski dan smo v vrtec Najdihojca povabili v goste upokojeno vzgojiteljico Olgo Sinreih. Pod krošnjami dreves je otroke presenetila z jesensko zgodbico o Listku Trepetavčku.

Prsti otrok so se dotaknili pravih jesenskih listov. Z njimi so okrasili vhode vrtca.  Da bi čim bolj ujeli utrip prvega jesenskega dne, so veselo in sproščeno tekali po igrišču vrtca ter lovili milne mehurčke v mavričnih barvah. Otroci so spoznali, da je jesen odeta v različne barve in da ponuja obilo dobrot, saj so okusili pravo jesensko-sadno pojedino.  Gospe Olgi se zahvaljujemo za prijetno druženje.

Jesenski pozdrav!

Gordana Žagar, vzgojiteljica

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content