Enota Najdihojca

Jesen je odprla vrata na igrišče Najdihojce

Že tradicionalno smo strokovni delavci vrtca povabili starše z otroki na kostanjev piknik. Druženje je bilo raznoliko, saj so otroci imeli možnost, da so pokazali svoje gibalne veščine pod »Pajkovo mrežo« in čez ovire obročev, ustvarjali so slike iz drobnih kamenčkov, lovili balone, jedli kuhan kostanj ter se sladkali s sadjem. Najbolj vabljiv pa je bil vonj po pečenem kostanju, za katerega so poskrbele vešče roke Marinke in Vesne, da ga je bilo dovolj za vse. Ta dan so še ptički utihnili v krošnjah dreves, saj se je druženje sprevrglo v pravo besedno  klepetalnico med vsemi prisotnimi.

Nasmejani in zadovoljni obrazi so povedali vse, zato se zagotovo ponovno srečamo naslednje leto.

Fotografije.

Za kolektiv Najdihojce: Gordana Žagar, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content