Enota Najdihojca

Igralna urica angleškega jezika

V vrtcu se imamo vedno lepo, ko pa nas obiščejo starši, pa še posebej. Vsakega takšnega obiska se v skupini močno razveselimo. Pred kratkim nas je obiskala Erinina mamica, učiteljica angleškega jezika. Preko plesne dejavnosti smo spoznavali posamezne dele telesa.  Glasno in pogumno smo peli, ponazarjali dele telesa z gibi ter tako igraje, z radovednostjo in veliko motivacije pridobivali znanje angleškega jezika. Pridobljeno znanje bomo imeli priložnost utrjevati preko CD-ja, ki nam ga je podarila ga. Polona.

angl (3)angl (5)angl (2)angl (4)

Obiski staršev v skupini so resnično nekaj posebnega. Otroci začutijo, da tudi njihovi starši sprejemajo vrtec, imajo prijetne odnose z njegovimi prijatelji v skupini, kakor tudi z vzgojiteljicama.

Marjana Pušnik, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content