Enota Najdihojca

Gostovali smo v vrtcu Medvedek

Otroci iz vrtca Najdihojca so v mesecu juliju gostovali v vrtcu Medvedek. Vsi, od najmlajših do predšolskih otrok, so pogumno prestopili prag njim manj znanega vrtca. Z njimi smo bile njihove vzgojiteljice. Zanimivo je bilo spoznati novo počitniško okolje in nove prijatelje.

avgust-vrtec1avgust-vrtec2

»Oooo, poglej to igračo, takšne nimamo v našem vrtcu«.
»Jaz si želim na tista plezala«.
»Kako imenitno in zanimivo je na tem igrišču …«, so ugotavljali otroci.

Ni nam bilo dolgčas. Risali smo, barvali, gubali ladjice, lepili in nizali zapestnice, spoznavali zdravilna zelišča, poslušali zgodbice, prepevali, plesali ter se igrali z vodo. Predvsem vodne igre so nam bile ob visokih temperaturah v veliko veselje.
Zelo dobro smo se počutili v hladnih prostorih igralnic vrtca Medvedek. Zato si vsi močno želimo, da bi vrtec Najdihojca čim prej postal NOVI VRTEC, kjer bi nam bilo omogočeno prijetno in hladno bivanje v vročih  poletnih dneh.

Maja Cilenšek, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content