Enota Najdihojca

Gasilci Na Gričku

V sredo se je v naši enoti zgodilo nekaj prav posebnega. Obiskali so nas gasilci s svojim novim vozilom z dvižno platformo.

gasilci_na_gricu (1)

Kljub majhni starosti so si otroci z velikim zanimanjem ogledali gasilsko opremo. Spoznali so gasilsko obleko, si nadeli težko čelado, ogledali velikanske škarje za razrez, pokukali v torbo za nujno pomoč in še in še. Preizkusili so se tudi v špricanju z veliko gasilsko cevjo. S še večjim navdušenjem pa so spremljali prikaz reševanja vzgojiteljice z balkona. Klicali so in tolažili: „Gasilci te bodo rešili!“

gasilci_na_gricu (2)   gasilci_na_gricu (5)

gasilci_na_gricu (3)gasilci_na_gricu (4)

Vsi se najlepše zahvaljujemo gasilcem Martinu, Luki, Matevžu in Primožu za njihov obisk.

Polona Šinkovec,vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content