Enota Ribica

Zaključek v enoti Ribica

Kot smo leto začeli, v takšnem duhu smo ga tudi končali. Organizirali smo aktivni zaključek z bogatimi gibalnimi izzivi ter prijetnim in hladnim druženjem na gradu Bogenšperk. Celo leto smo se strokovni delavci trudili otrokom in staršem približati gibanje kot osnovno dejavnost otrokovega razvoja in učenja. Preko šolskega leta so potekale različne aktivnosti in druženja obogatena z gibanjem, ki ga je letos nadgradila gospa Majda Končar. Tako smo organizirali tudi gibalno delavnico v telovadnici, ki je bila zelo dobro obiskana in produktivna. Ker smo opazili da smo ob tem pridobili ne samo naše otroke ampak tudi starše, smo tako nadaljevali vse do našega zaključka leta.
Obisk na gradu je bil množičen, na obrazih otrok in staršev je bilo začutiti in prepoznati navdušenje in ugodje, tako da smo z izvedbo zelo zadovoljni. Piko na i pa smo na koncu dodali še s prijetno osvežitvijo, kar je najbolj navdušilo prav naše najmlajše. Imeli smo se lepo in igrivo.

Iris Mohar

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content