Enota Ribica

Svetovani dan srca – 29. september

V vrtcu Ribica smo ta dan svoje srce krepili z različnimi gibalnimi dejavnostmi. Poslušali smo, kako se nam je pospešil pulz in ga nato umirili. Ta dan je bil poseben še po nečem. Prvič smo obiskali oskrbovance Medgeneracijskega centra »Šmelc«, jih razveselili s pesmicami, skromnim darilom in prijetnim stiskom rok. Otroci so vedoželjno opazovali, se pogovarjali z oskrbovanci, opazili njihove različne pripomočke. Polni vtisov, z nasmehi in toplimi občutki pri srcu smo se poslovili in si obljubili, da se kmalu srečamo. Srce ni samo najpomembnejši naš organ, brez katerega ne moremo preživeti, je tudi majhna skrinjica dobrote, toplote, prijaznosti.
Otroci in strokovni delavci vrtca Ribica.

Milena Bratkovič, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content