Enota Ribica

September v zeleni sobi

Čas široko razprtih in zvedavih oči (malenkost tudi objokanih) je že za nami. Namreč, takšni so bili otroci prve dni, ko so vstopili v zeleno sobo. Otroci so postopali med policami, segali po igračah in preizkusili vse, kar jim je prišlo pod roke. Nekaterim so na začetku pomagale tudi mamice, babice, očetje ,…

Skozi mesec september smo  počasi osvežiti pravila v vrtcu, ki so se med počitnicami nekje izgubila. Veliko smo ustvarjali, se igrali hodili na sprehode, telovadili, predvsem pa trosili dobro voljo povsod naokoli. Določili smo imena kotičkov, pridno že opazujemo vreme  in spoznavamo jesen, ki nas je mimogrede tudi že obiskala in nam natrosila obilo jesenskih dobrot. Otrokom sva pustili čas, da izživijo svojo radovednost. O tem, pa naslednjič.

Lep pozdrav iz Zelene sobe

Tanja Hauptman, vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content