Enota Ribica

Jesensko srečanje s starši v enoti Ribica

V mesecu oktobru je jesen že dobro pokazala vse svoje čare. V gozdovih diši po jurčkih in listje veselo poplesava v jesenskem vetru. Zadišalo bo po pečenem kostanju, ki pa ga letos ni prav veliko, saj nam je malo ponagajalo vreme. Zato smo se v vrtcu odločili, da kostanjev piknik nadomestimo z orientacijskim pohodom. Hkrati smo želeli obeležiti tudi svetovni dan hoje, ki je ravno v mesecu oktobru. Ker smo v Ribici radi gibalno aktivni, smo se 23. oktobra, skupaj s starši in otroki odpravili na Svibno. Med hojo so otroci opravljali tudi različne naloge, ki so bile vezane na jesensko gozdno tematiko.
Vreme je bilo enkratno, zato je bila tudi udeležba številčna. Na obraznih otrok in staršev je bilo razbrati zadovoljstvo in čutila se je pozitivna energija. Na cilju, ki smo ga določili vzgojitelji, smo se odžejali, malo pokramljali in naredili skupinsko fotografijo. Vsak po svoje smo se odpravili nazaj proti domu in med potjo še podoživljali prijetne trenutke, saj smo z druženjem prav vsi nekaj pridobili.

Iris Mohar

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content