Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Zima, zima bela …

Dolgo smo jo čakali. Zimo. Pravo zimo. In ker smo si jo tako želeli, nam jo je pošteno zagodla z nizkimi temperaturami. Čeprav ne moremo uživati na snegu tako kot bi si želeli, si mrzle zimske dni popestrimo z zanimivimi gosti.

Pred dnevi nas je obiskala medicinska sestra Beba. Poslušala nam je srček, nam pogledala v uho in oskrbela rano pri dojenčku. Ker se v tem času pogovarjamo o zdravem načinu življenja, smo ji povedali, kaj o tem že vemo. Želimo si biti zdravi, zato se veliko gibamo, pijemo čaj z medom, jemo veliko sadja in zelenjave. Izdelali smo veliki košari z bolj in manj zdravo hrano.

zima, zima bela

Veliko vitaminov nam je dal tudi sveži pomarančni sok, ki smo ga pripravili sami. O zdravju bomo še veliko govorili. Vsi pa že komaj čakamo maškare, da bomo skupaj z njimi pregnali zimo.

Tjaša, Darja in Melita

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content