Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Zaključni izlet v skupini Polžkov

Našim najmlajšim se izteka prvo leto bivanja v vrtcu. Za zaključek smo se skupaj s starši dogovorili, da se odpravimo na krajši izlet po gozdni čutni poti. Zbrali smo se pred našim vrtcem in se po polžje odpravili proti našemu cilju. Pot je bila dolga in popoldansko sonce nas je spodbujalo pri hoji. Ustavili smo se v hladnem gozdičku, kjer smo se okrepčali z malico. Otroci so raziskovali gozd, hodili po koreninah, se skrivali za grmički, nabirali so listje in veje.

IMG_4030

Naše druženje je bilo prijetno in sproščeno. Veseli naju, da smo celoletno druženje in prijetno popoldne skupaj s starši uspešno pripeljali do zaključka šolskega leta.

Aleksandra in Karmen

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content