Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Tretji planinski izlet “Hribčkov”

Pomlad in z njo žvrgolenje ptic je zopet privabilo planince »Hribčke« v naravo. Tokrat smo se odpravili na Bogenšperk. Pot ni bila lahka, saj so bile na poti še vedno ovire v obliki podrtih dreves. Vse to so bile posledice zimskih nevšečnosti – žledoloma, ki je zajel celotno našo deželo. Kljub vsem tem oviram, smo le te uspešno obhodili in prišli na cilj. Seveda pa vsa ta podrta drevesa niso bila nobena ovira za naše škratke, ki so nas med potjo vse čas spremljali in nas razveselili z bonboni.  Na cilju smo se  odpočili, se okrepčali z dobrotami iz nahrbtnikov in se tako pripravili na vrnitev proti domu.

Vrnili smo se po isti poti, kjer smo na cilju veselo objeli starše.

Mojca Vedernjak in Mojca Sabari

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content