Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Tradicionalni slovenski zajtrk v Lučki

Tudi v razvojnem oddelku smo imeli danes prav poseben zajtrk, na katerega smo se pripravljali skozi cel teden. Starši so nam skupaj s svojimi otroki prinašali v vrtec lokalno pridelano hrano, pogovarjali smo se o zdravi prehrani in izdelali tudi plakat z vsemi značilnostmi Tradicionalnega slovenskega zajtrka. Izdelali smo prav poseben prt, na katerega smo tiskali z barvami za blago in ob umetniškem ustvarjanju poslušali in prepevali pesem Čebelar, g. Slaka, katerega besedilo smo se učili preko slikopisa.

Tradicionalni slovenski zajtrk 1 Tradicionalni slovenski zajtrk 2

Tradicionalni slovenski zajtrk 3 Tradicionalni slovenski zajtrk 4

Tradicionalni slovenski zajtrk 5 Tradicionalni slovenski zajtrk 6

Otroci so si zajtrk postregli sami in uživali v dobrotah, ki nam jih ponuja naša dežela.

Aleksandra P. Hočevar in Mojca Vehovec

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content