Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Teden otroka v vrtcu Medvedek

Teden otroka je bil v naši enoti  obarvan z drugačnimi vsebinami kot smo jih vajeni.

Vsak dan je otroke presenetilo kaj  nenavadnega  in zanimivega. Obiskala nas ja gospa  Mojca  Renko in z nami prepevala pesmi. Medse smo povabili litijske gasilce. Pripeljali so se z gasilskimi avtomobili in nam jih razkazali. Omogočili so otrokom, da so z vodnim curkom  ciljali pločevinko.

teden-medv (1)

Družili smo se na poligonu, kjer smo vzgojiteljice pripravile različne gibalne vaje, pri katerih so otroci razvijali gibalne spretnosti. Zelo smo bili veseli upokojenih vzgojiteljic: Olge Sinreih, Ani Hostnik, Katarine Zebec in Dragi Turenšek. Z nami so prepevale in se igrale različne igre.

teden-medv (2)

Zadnji dan v tednu otroka pa so nam naše vzgojiteljice pripravile igrico Najlepše darilo. Vsebina igrice nam je prikazala, kako pomembno je prijateljstvo. Ni pomembno, kaj vse nam podarijo prijatelji, pomembno je, da imamo prijatelje. In to je ena od radosti odraščanja, ki je bila tema letošnjega  Tedna otroka.

teden-medv (3)

Zahvaljujemo se vsem, ki so nam prijetno obarvali teden.

Kolektiv enote Medvedek

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content