Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Strma pot nas vodi vsepovsod

Listkova pot, Mehka pot, Čebelnjakova pot … po kateri poti bomo šli danes? Morda po strmi Mojčini? To se sprašujejo otroci in vzgojiteljice iz vrtca Medvedek. Kam nas bo nesla pot?

V sklopu projekta Strma pot nas vodi vsepovsod smo delavci enote Medvedek postavili osem lesenih oznak za poti (zahvala Boštjanu Nagodetu za napise), ki sta jih pred leti že poimenovali bivši vzgojiteljici Mojca Sabari in Mojca Vedernjak. V letošnjem letu smo jih zopet oživili.

Nekaj oddelkov otrok je že spoznavalo nove poti. V gozdu se zbudijo otroška domišljija, radovednost, kreativnost, gozd nas spodbudi, da se naša čutila začnejo prebujati.

Če hodite po prelepih stezah Svibna, odprite svoja čutila gozdu. Presenečeni boste, kako dobro sprehod vpliva na naše telo. Če opazite, da je katera tabla poškodovana, bi bili zelo veseli, da o tem obvestite vrtec. Srečno na poti 🙂

Sabina Zarnik

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content