Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Srečanje starih prijateljev

V sredo, 27. marca 2013,  smo se z otroki iz skupine Lučka (enota Medvedek), tako kot vsako leto, odpravili na obisk k starim prijateljem v Osnovno šolo s prilagojenim programom. Srečanja smo se zelo veselili. Vsakemu izmed otrok smo izdelali medvedka, ki simbolizira našo enoto. Otroci in učiteljice v šoli so nas izredno lepo sprejeli in čas nam je kar prehitro minil. Posebno všeč nam je bila senzorna soba, v kateri smo se igrali v bazenu z žogicami, opazovali barvaste vodne mehurčke v vodnem stolpu in raznobarvne zvezdice na stropu ter uživali v  poslušanju glasbe.

obisk v šoli (26) - Copyobisk v šoli (54) - Copy

Veseli smo bili srečanja s starimi prijatelji in dogovorili smo se, da nam kmalu vrnejo obisk. Preživeli smo lepo in živahno dopoldne, ter se s polnimi rokami daril in polni lepih vtisov vrnili v vrtec.

Špela Šinkovec, vzgojiteljica

Več fotografij je v fotogaleriji.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content