Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Spomladanska ustvarjalna delavnica s starši

Čeprav se ob nizkih jutranjih temperaturah zdi, kot da se zima kar noče posloviti, pa je vse več znakov, da v deželo prihaja pomlad. Dnevi so daljši, ptički pojejo, izpod zemlje so že pokukali prvi znanilci pomladi –  zvončki, trobentice, teloh. Tudi na drevesih že lahko opazujemo popke, ki bodo kaj kmalu ozeleneli.

Poleg prvega pomladnega dne bomo v tem mesecu praznovali še veliko noč in materinski dan. Vse skupaj je bilo razlog za spomladansko druženje staršev in otrok v vrtcu, ki je potekalo 17. 3. 2016, v enoti Medvedek. Vzgojiteljice smo po skupinah za njih pripravile različne ustvarjalne delavnice. Strigli smo, lepili, barvali, sestavljali in izdelali čudovite izdelke.

Otroci so bili navdušeni, da so popoldne v vrtcu preživeli v družbi svojih staršev. Nadvse ponosni so bili na svoje izdelke, ki bodo v prazničnem času krasili domove.

Špela M. Sedevčič, pom. vzgojiteljice

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content