Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Še malo poletja v vrtcu Medvedek

Nekateri smo se po poletnem oddihu spet srečali, ta veliki in ta mali. Uživamo v toplih sončnih dnevih in si krajšamo čas z različnimi, malce drugačnimi dejavnostmi, ki so značilne za poletne dneve. Že v  jutranjih urah izkoristimo prijetno temperaturo in si pripravimo zajtrk na prostem, nato pa nadaljujemo z likovnim ustvarjanjem, prepevanjem znanih pesmi, poslušanju pravljic, igro in eksperimenti  z vodo, sadnimi pikniki pod krošnjami dreves, …

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Polovica poletnih počitnic je že za nami. Še malo in bomo zakorakali v novo šolsko leto, polno dogodivščin in novih izzivov. Do takrat pa: uživajte v preostalih poletnih dneh.

Vanja Juvan in Vesna Šparlek

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content