Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Prvi planinski izlet “Hribčkov”

V sredo, 9. oktobra, smo se planinci »Hribčki« iz enote Medvedek podali na prvi izlet v letošnjem šolskem letu 2013/2014. Pot nas je vodila po znanih in manj znanih poteh Svibna. Med potjo smo si ogledovali gozd v svoji prečudoviti podobi, nabirali kostanj, želod … Tudi tokrat so nas obiskali škratki in nas prav lepo pozdravili. Na cilju smo pojedli malico in se odpočili. Komaj smo čakali, da se je stemnilo, kajti za pot domov smo potrebovali svetilke, ki smo jih imeli v nahrbtniku. Polni lepih doživetij smo prišli nazaj, kjer so nas že nestrpno pričakali starši.

Fotografija0136

Še nekaj fotografij.

Mojca Vedernjak in Mojca Sabari

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content