Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Pomladna delavnica s starši malo drugače

Prvi topli sončni žarki so že pokukali v naš vrtec. S seboj so pripeljali tudi pomlad. Da bi presenetili deklico Pomlad in jo toplo pozdravili, smo ji skupaj s starši pripravili presenečenje.

Pomladna delavnica je tokrat potekala nekoliko drugače – starši so skupaj z otroki doma izdelali cvetlice in jih prinesli v vrtec. Starše in otroke smo spodbudili k ustvarjalnosti ter jim pri ustvarjanju pustili prosto pot. Nastale so raznolike cvetlice, vsaka unikatna, vsaka s svojo zgodbo.

Vse cvetlice skupaj tvorijo čudovit mozaik. Opominjajo nas, da vsak posameznik že samo z enim delčkom lahko prispeva veliko ter da s skupnimi močmi lahko dosežemo več. Vsak delček, četudi čisto majhen, lahko v nas prebudi veselje, radost, lepe spomine. Ob vseh nastalih cvetlicah verjamemo, da bo naš vrtec še naprej poln otroškega veselja, smeha in igrivosti.

Vzgojitelji in otroci smo s cvetlicami že okrasili garderobe in na široko odprli vrata pomladi ter toplejšim časom, ki prihajajo.

Pa vi? Ste že odprli vrata pomladi? Hitro pokukajte, mogoče ravnokar trka na vaša vrata.

Kolektiv enote Medvedek

FOTOGRAFIJE

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content