Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Poletne dejavnosti v enoti Medvedek

Pa smo vendarle dočakali poletje. Nekateri otroci že uživajo na počitnicah, drugi pa jih še veselo pričakujejo. Veselimo se vseh dogodivščin, ki jih bomo doživeli, pa naj bo to doma, na morju, v hribih ali v vrtcu. Slednji prav tako uživamo ob raznolikih poletnih dejavnostih, ki jih izvajamo v hladni senci pod krošnjami dreves. Veliko se igramo z vodo, saj so temperature že temu primerne. Prav tako nismo pozabili na živali, ki živijo v morju in jih likovno upodobili. Po tleh smo risali z ledom in v peskovniku gradili peščene gradove.

Kolektiv vrtca Medvedek vam želi čim več lepih, poletnih dni, predvsem pa veliko novih in razigranih počitniških dogodivščin.
??????????????????????????????? ???????????????????????????????
Pa še nekaj fotografij tule.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content