Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Po tednu otroka …

Letošnji teden otroka, ki je potekal pod geslom »Skup se mava dobr«, nas je nagovarjal k aktivnemu in pestremu preživljanju skupnega časa. V enoti Medvedek smo k sodelovanju povabili tudi starše in na različne načine spodbudili družine, da v tem tednu nekoliko več razmisleka namenijo izbiri dejavnosti, ki zapolnjujejo prosti čas doma. Dogajanje so poskusili ujeti v objektiv, nastale fotografije pa so krasile skupinske plakate pred vsemi igralnicami. Da bi svoja doživetja delili drug z drugim, smo v pedagoški sobi pripravili manjšo razstavo. Na ogled smo postavili tudi skupinske likovne izdelke, ki so nastajali v tem tednu. Skupine so obiskale razstavo, poiskale svoje plakate, otroci pa so bili najbolj navdušeni, če so na fotografijah prepoznali svoje bratce, sestrice, starše, druge sorodnike ali prijatelje. Znova smo ugotovili, da več kot materialne dobrine, šteje prijetno preživet skupni čas in topli medsebojni odnosi.

Hvala vsem staršem, ki ste si vzeli čas in z nami delili delček domačega dogajanja.

Špela M. Sedevčič

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content