Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Po domače v oddelku Muce

Veselo in živahno je bilo v četrtek, 6. februarja, ko nas je obiskal Anjin očka. Prijazno se je odzval našemu vabilu in nam pomagal, da so otroci spoznali nekaj gorenjskih pesmi.  Zvoki  bele frajtonarce  so nas spodbudili, da smo še zaplesali in celo vriskali. Peli smo:  Jaz pa pojdem na Gorenjsko, Štirje fantje špilajo, Jaz sem si pa nekaj zmislu, Al me boš kaj rada mela, Polžek se je ženit šel. Še cel dan smo si prepevali zvoke posameznih pesmi. Lepo je bilo čutiti  sproščeno otroško energijo tudi ob prepevanju slovenskih narodnih pesmi.

po_domace (1)po_domace (2)po_domace (3) po_domace (4)

Najlepše se zahvaljujemo gospodu Stanetu za prijetne trenutke, ki jih je preživel med nami.

v imenu otrok Mateja Premk in Mojca Vehovec

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content