Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Očiščevalna akcija v vrtcu Medvedek

V četrtek, 20. marca smo se zapodili v urejanje in čiščenje našega igrišča ter okolice vrtca. Vsi otroci in strokovno osebje ter hišnik smo pokazali pravo delovno vnemo. Nekateri  so pometali, pobirali papirčke, drugi grabili, urejali shrambo za igrače. Hišnik Marko nam je med tem postavil gredico s tremi prekati kamor so otroci s samokolnicami vozili zemljo iz kompostnika. Prav tako smo skupaj oblikovali čutno pot, ki nam bo prišla prav poleti, ko bomo bosi hodili po njej. Celoletni projekt delovne vzgoje nam prav dobro uspeva in otroci ob tem spoznavajo, da morajo vsi ljudje v določeni družbi pomagati in sodelovati za dobro počutje in udobje.

Naslednji dan nas je obiskala deklica Pomlad in nam posadila rožice na urejeno igrišče. Vsi smo bili prijetno presenečeni, ko smo jo zagledali na igrišču.

Mateja Premk, vodja enote

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content