Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Očiščevalna akcija in Dan Zemlje v enoti Medvedek

S prihodom pomladi ter toplim vremenom smo zaposleni skupaj z otroki izvedli tradicionalno očiščevalno akcijo našega igrišča ter okolice, preko katere že najmlajšim privzgajamo skrb za naravo. Otroci so se dela lotili z veseljem in zavzetostjo, saj se zavedajo da vsako dobro delo posameznika prispeva k dobrobiti  celotne družbe. Pograbili smo listje, ki je ostalo še od jeseni, očistili peskovnike, pomedli tlakovce ter poskrbeli za okolico vrtca. Po končanem delu otroci in zaposleni začutimo, kako naše igrišče spomladansko zadiha ter že pričakuje nasmejane obraze, ki se bodo podili po njegovih poteh.

572 573

575 IMG_2247

Na dan 22. aprila pa smo že tudi tradicionalno obeležili  Dan Zemlje. Skupaj z otroki smo iz odpadne embalaže izdelali lončke ter v njih posadili cvetlice, katere sedaj krasijo našo okolico.

IMG_2248

Luka Mohar, pom. vzgojitelja

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content