Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Ob dnevu žena

Vsako leto se v vrtcu Medvedek spomnimo tega praznika in se ob tem želimo z majhnimi pozornostmi spomniti mamic, žena. Z najmlajšimi »žabicami« smo letos na pomoč povabili kar očke in skupaj pripravili presenečenje. Zbrali smo se ob koncu februarja, mamicam rekli, da nas v vrtcu čaka težko delo, »ki ni za njih«, zato naj ostanejo kar doma, potem pa smo se prepustili ustvarjalnosti. Pod spretnimi otroškimi in moškimi rokami so nastajale lepe vazice, oblečene v modelirno maso. Očki so se vživeli v umetniško ustvarjanje in temu so z veliko pozornostjo sledili otroci, ki jih ni prav nič zmotilo. Nastale so čudovite, unikatne vazice, ki bodo prav gotovo polepšale dom vsaki mamici. »Težko« delo je bilo pri koncu, očke pa je samo še zanimalo, ali bodo tudi mamice za njih pripravile kakšno presenečenje 🙂

Ob prazniku pa vsem ženam, mamicam, dekletom in deklicam veliko lepega in košek poljubčkov od »malih žabic«.

Tjaša Hauptman, vzgojiteljica

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content