Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Novo leto – novi izzivi

Zakorakali smo v novo leto, ki nas je vse razveselilo s snežinkami in snežno odejo. Veselje in optimizem pa so v naše igralnice prinesli tudi prvi otroci v letošnjem letu. Seveda, tisti otroci, kateri starši varstvo nujno potrebujejo. Vendar po garderobah in igralnicah odmeva smeh, veselje, petje in čebljanje  otrok. Tiste igralnice, ki pa so ostale še prazne, so se »preoblekle« v nove barve.
Igralnice so dobile novo podobo, novo barvo sten. Sedaj so bolj živahnih barv. Vzgojiteljice in vzgojitelji pa pripravljamo otrokom nove didaktične igre, kotičke in materiale, s katerimi jih bomo pričakali, ko se zopet odprejo vrata našega vrtca bolj na široko. Vsi upamo, da novo leto prinaša več skupnega druženja tako z otroki kot tudi starši, saj prav vsi pogrešamo otroške objeme, nasmehe, pogovore in radovedna vprašanja naših najmlajših. Naj bo novo leto za vse nas razigrano, navihano, malce nagajivo, predvsem pa zdravo in polno pozitivne energije.

Manca Černi

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content