Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Nepozaben zaključek v skupini Race

V letošnjem letu smo v skupini Rac praznovali rojstne dni malo drugače. Pripravljali  smo si grajska praznovanja. Vsi slavljenci in slavljenke so bili na dan, ko so praznovali, oblečeni v prava kraljeva oblačila. Starši so nam veliko pomagali na različne načine in pripravili vedno kaj zanimivega, značilnega za grajske zabave.  Večkrat smo bili vsi skupaj presenečeni nad njihovimi idejami. Posebno presenečenje nam je pripravil kralj s svojo služabnico iz kraljestva Dolsko, ki je obiskal svojo nečakinjo – princeso in vsem skupaj prinesel prave kraljeve kolačke in skrinjo z zlatniki. Zato smo imeli vsi skupaj željo, da se šolsko leto konča enako obarvano. In pripravili smo si ga kar na gradu Bogenšperk. Petek, 7. 6. 2013 bo za marsikoga ostal nepozaben dan. Večina navzočih družinskih članov je bila oblečena v grajska oblačila. Presenečeno in navdušeno smo opazovali drug drugega,  plesali smo grajski ples na grajskem dvorišču, iskali zaklad, se sladkali z dobrotami, ki so jih spekli v družinah različnih kraljestev in se na koncu še vsi skupaj sprehajali in si ogledali grajske sobane.

Spoštovani starši. Hvala! Brez vas nama tega ne bi uspelo. Veseli sva za celoletno sodelovanje in upava, da se zavedate, kako ste osrečili naju in še posebno svoje otroke. Kako veseli smo takšnega sodelovanja in odprte komunikacije. Čas in voljo, ki ste jo v tem letu izkazovali vrtcu in s tem nama ter svojim otrokom, je bogastvo, ki se ga z besedami težko opiše. Upam, da bodo tisti, ki si bodo ogledali naše fotografije čutili, kako lepo popoldne smo preživeli skupaj. Kako malo je včasih potrebno, da otroke neizmerno osrečimo in jih presenetimo.

 Mateja Premk, dipl. vzg.

Fotografije

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content