Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Na obisku v šoli

Učence 2.,3. in 4. razreda Podružnice s prilagojenim programom, so v torek  27. 3. 2012, obiskali otroci iz vrtca Medvedek.

Obiska so se učenci zelo veselili, ga nestrpno pričakovali in se nanj pripravljali. Ob prihodu so se otrokom predstavili s kratkim kulturnim programom. V šolski knjižnici so jim zaigrali dramatizacijo pesmice Mali zvonček je zbolel in predvajali posnetek dramatizacije zgodbice Sovica Oka. Druženje so nadaljevali v učilnici, kjer so se skupaj igrali v igralnih kotičkih, pa tudi sladka malica ni manjkala. Za lep dopoldan, iskrena hvala vzgojiteljicama Mojci Sabari, Mojci Vedernjak in otrokom skupine Zajci iz vrtca Medvedek.

v soli1 v soli2

Učenci so povedali tudi nekaj besed in misli o obisku otrok iz vrtca:
»Meni je bil obisk všeč, ker so se otroci igrali z mano.« Diana, 3.razred
»Všeč mi je bilo, ko sem s fanti sestavljal kocke.« Gregor, 4.razred
»Všeč mi je bilo, ker je k nam prišlo tako veliko otrok.« Denis, 3.razred

Zapisala: Valova mamica in razredničarka 2., 3. in 4. razreda Alenka Vidgaj.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content