Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Medvedkov oviratlon 2023

Gibanje pozitivno vpliva na nas in naše počutje, če ga združimo še z dobro družbo in svežim zrakom, pa smo prav zagotovo izbrali najboljšo kombinacijo rekreacije. V zaključku meseca marca smo strokovni delavci enote Medvedek, vrtčevsko igrišče spremenili v pravi »oviratlon«. Otroci so skupaj s svojimi starši in drugimi člani družine izvajali kar 8 različnih gibalnih nalog. Premagovali so različne ovire, izvajali več oblik naravnega gibanja in pokazali veliko spretnosti pri vodenju žoge na različne načine. Kako so se lotili izzivov je bila povsem njihova izbira, nekateri so se nalog lotili sami, spet drugi pa s pomočjo svojih spremljevalcev. Otroci so si druženje najbolj zapomnili po poligonu, kjer so jih starši nosili štuporamo.

Na našem oviratlonu ni bilo poražencev, bili so le pravi zmagovalci. Vsak otrok je na cilju stopil na zmagovalno stopničko in domov odnesel medaljo za spomin na zabavno športno popoldne z najbližjimi.

Patricija Selan

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content