Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Kondicijo pa imamo :)

Z otroki v skupini Račke že celo vrtčevsko leto, vsak teden, redno obiskujemo Strešni vrh na Svibnem. Ob tem smo pridobili toliko kondicije, da smo se želeli preizkusiti tudi s starejšimi otroci. Pogumno smo se podali do OŠ Litija ter izzvali kar šestošolce, ki jih pri športni vzgoji poučuje Tai-ev očka (g. Urban Hauptman). Po ogrevanju smo se pomerili  v teku na 60 m in naši otroci so dosegli dobre rezultate kar naju z Mojco sploh ni presenetilo. Po končani uri nam je Tai-ev očka razkazal šolske prostore, učence 6. b razreda pa smo obiskali še pri pouku slovenščine. Prebrali so nam deklamacijo slovenske avtorice K.Š. Olmer, Kamela Špela, o kateri se trenutno učijo. Po zasluženi pijači, smo se odpravili nazaj proti vrtcu Medvedek. Utrujeni? »NE!«

obidk v šoli1 obisk v šoli2

P.S. Gospodu Hauptmanu se zahvaljujeva za njegov čas in športno preživeto dopoldne.

Liljana Cirar, dipl. vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content