Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Jesensko gibalna delavnica

Na igrišču vrtca Medvedek se je 23. 10. 2012  zbralo kar nekaj otrok s svojimi družinami. Strokovni delavci smo pripravili 10 postaj z različnimi gibalnimi vajami, na katerih so morali otroci in njihovi starši pokazati svoje gibalne sposobnosti. Na postajah so za opravljeno nalogo dobili jesenski plod, ki so ga na koncu morali razvrstiti v ustrezne škatle. Med risanjem in pisanjem vtisov gibalnega popoldneva so otroci jedli sočna domača jabolka. Pozitivno klimo in sproščeno vzdušje ter sončno vreme je ustvarilo dobro voljo med vsemi navzočimi. Med otroci pa občasno presenečen obraz, ko so videli svoje starše početi stvari, ki jih doma niso vajeni. Čestitke vsem staršem, ki so dokazali, da so še vedno gibalno spretni, da še vedno znajo biti sproščeni in si najti nekaj časa za otroka.

Mateja Premk, vodja enote

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content