Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Druženje s starimi starši v »Medvedkovem mestu«

V preteklih dneh smo dočakali enega najlepših dni v vrtčevskem letu, ko k druženju v vrtcu povabimo stare starše otrok, ki obiskujejo enoto Medvedek.

To leto smo srečanje izvedli malo drugače. Na dan druženja se je Medvedkovo igrišče spremenilo v »Medvedkovo mesto«. Vzgojiteljice smo v Medvedkovem mestu pripravile raznolike dejavnosti – vse od družabnih iger, iskanja skritega zaklada, kotička z eksperimenti, pa do gibalnih aktivnosti. Manjkale niso niti delavnice izdelovanja zapestnic, zeliščne soli, šivanja na blago ter barvanja velikih  platen.

Stari starši so skupaj z vnučki obiskali Medvedkovo mesto v popoldanskem času. Med raziskovanjem in igro so se najmlajši posladkali s sladoledom, babice in dedki pa so se lahko okrepčali z limonadami pisanih barv.

Čas je mineval hitro, naše druženje se je še prehitro končalo. Verjamemo, da se je zapisalo v lep spomin prav vsem udeleženim – starim staršem, otrokom in vzgojiteljicam.

Nekaj utrinkov druženja si lahko ogledate tukaj.

Kolektiv enote Medvedek (zapisala Andreja Medved)

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content