Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Razvojni oddelek

Druženje otrok v vrtcu Medvedek

Pričelo se je novo šolsko leto, z novimi skupinami in novo vključenimi otroki. Prve solze se še niso povsem posušile, ko smo že imeli nekaj skupnih dejavnosti. Ogledali smo si 1. abonmajsko predstavo  z naslovom Lahkomiselni čriček v izvedbi Teatra za vse. Otroci so bili navdušeni nad instrumentom, ki ga ne vidijo pogosto. Z veseljem so prisluhnili igri na violončelo in skupaj z godcem tudi zapeli.
V tednu otroka smo se družili ob gibalni dejavnosti Fit igrišče. Otroci so razvijali gibalne spretnosti, hitrost in sodelovanje. Veselili so se svojih uspehov in uspehov drugih.
Najbolj pa jih je navdušila Pika Nogavička, ki jih je razveselila v predstavi Pika praznuje, v izvedbi vzgojiteljic iz Medvedka.

Slavi Hostnik

IMG_3314 IMG_3319
IMG_3331 IMG_3336
IMG_3334 IMG_3343

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content