Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Drugi planinski izlet “Hribčkov”

Bilo je tiho, zaspano sobotno jutro. Dvajset »Cicihribcev« se je zbralo pred vrtcem Medvedek, da gredo že na drugi »Hribčkov« pohod. Tokrat je bil naš cilj Konj. To ni žival, kot bi si kdo mislil, le naš hrib, ki smo se ga odločili osvojiti, se tako imenuje. Veseli in razigrani smo se podali novim dogodivščinam naproti. Seveda ne gre brez naših škratkov, ki nas obiščejo med potjo in nam prinesejo prav posebne škratove bonbone. Ves čas tudi komaj čakamo na cilj, kjer si privoščimo dobro malico. V nahrbtniku pa je poleg malice tudi še nekaj prostora za sladice.

Zadovoljni in rdečih ličk se odpravimo proti domu, kjer nas pričakajo starši.

Mojca Vedernjak in Mojca Sabari

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content