Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Babice in dedki v vrtcu Medvedek

V mesecu maju smo v enoti Medvedek Vrtca Litija medse povabili babice in dedke. Čutimo, da so tudi oni del naše ustanove, saj večkrat prihajajo v vrtec, ko pospremijo svoje vnuke v vrtec ali domov. Tekom leta nam s svojo modrostjo ne malokrat obogatijo naše dopoldne s kuharskim znanjem, ročnimi deli, umetnostjo, drugimi spretnostmi ali prijaznimi besedami, ki so nam in otrokom kot zdravilo. Z nastopom skupin iz vrtca smo se jim želeli za njihov prispevek in trud zahvaliti in jim s plesom in pesmijo polepšati eno dopoldne v letu. V naših igralnicah so po nastopu ob sladoledu še pokramljali z vnuki in vzgojiteljicami ter nam tako še enkrat popestrili sončno majsko dopoldne.

Za enoto Medvedek: Tjaša Hauptman, dipl. vzgojiteljica

Fotografije si lahko pogledate TUKAJ.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content