Enota Medvedek

Zelena hiša, Bevkova 18

Oddelek s prilagojenim programom

Babice in dedki na obisku

Bi se gnetli na tej metli? Seveda, prav radi. Pa smo se malce gnetli. Tako na metli, kot na vrtčevskem igrišču. Bilo nas je veliko vzgojiteljic, otrok, babic in dedkov.

Vedno je organizacijski zalogaj, kam namestiti toliko starih staršev, ki v vrtcu obiščejo svoje vnuke. Pa se nismo ustrašili izziva. Pripravili smo predstavo Bi se gnetli na tej metli, ki je nasmejala, prestrašila, zabavala ter navdušila male in velike gledalce. Nato pa še razne aktivnosti po igralnicah: nekateri otroci so zaplesali in zapeli, drugi pokazali svoje likovne spretnosti in najljubše igralne kotičke, predstavili svoje prijatelje ter pokazali svoje izdelke in fotografije. Po hodnikih pa je zadišalo po kavi piškotih in limonadi. Kljub gneči, ki je po dveh letih omejitev delovala prav poživljajoče, smo na novo spletli ali  pa okrepili stare vezi, ki otroku veliko pomenijo. Naslednje leto pa se bomo  z veseljem ponovno spet gnetli na igrišču in hodnikih vrtca. Poglejte nekaj utrinkov.

Dunja Gorišek Simončič

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content