Enota Kresnička

Pod medvedovim dežnikom

V enoti Kresnička smo v tednu otroka na obisk povabili upokojeno vzgojiteljico Milojko Krhlikar, ki je še ne dolgo tega, delala v enoti Kresnička. Vabilo je z veseljem sprejela in otrokom odigrala lutkovno predstavo z naslovom Pod medvedovim dežnikom. Otrokom je  pričarala pravljično vzdušje. Otroci so predstavo spremljali z zanimanjem in velikim navdušenjem. Ob koncu so ji močno zaploskali in tako gostji izkazali spoštovanje za njen vložen trud in ji odgovorili na nekaj zastavljenih vprašanj o zgodbi in se urili v veščini komuniciranja. Nato so otroci ob spremljavi glasbe, zaplesali s pravimi plesnimi koraki, zatem pa skupaj z vzgojiteljico Milojko Krhlikar zapeli tudi nekaj vsem poznanih otroških pesmi.
IMG_0901 IMG_0905
Milojki se iskreno zahvaljujemo za njen obisk in dobro voljo, ki jo je ponesla v našo enoto.
IMG_0909
V upanju, da se nam letos še kdaj pridruži, jo lepo pozdravljamo.

Klara Udovič, pomočnica vzgojiteljice

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content