Enota Kresnička

Nočno spanje v vrtcu Kresnička

V četrtek, 30. maja 2013, smo imeli v vrtcu Kresnička NOČNO SPANJE. Da, prav ste prebrali – čisto zares smo spali v vrtcu. To je bil za otroke prav poseben dogodek – poln pričakovanj.

V vrtec smo se vrnili proti večeru in najprej skupaj s starši napihnili blazine na katerih smo spali. Nato so očki in mamice odšli domov, mi pa na večerjo, ki smo jo imeli kar na terasi.

Kmalu po večerji je v garderobi nekaj počilo. Ugotovili smo, da nam je nekdo prinesel škratovo pismo. Morda je bil škrat sam ali pa njegov pismonoša, ne vemo, nismo ga videli. Škrat nas je obvestil, da nam je zaradi slabega vremena presenečenje prinesel kar v vrtec. Hitro smo pričeli iskati presenečenje in ga tudi našli.

IMG_3133 IMG_3147

Sledila je zabava – ples v temi s svetilkami in res smo se naplesali. Po plesu nam je vzgojiteljica Milojka povedala pravljico. Tako kot doma smo se oblekli v pižame in si umili zobe. Pripravljeni na počitek smo si privoščili še eno risanko in nato smuknili pod odeje. Spali smo prav do jutra.

IMG_3173

Katja Juvan, dipl. vzgojiteljica

 

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content