Enota Kresnička

Kostanjev piknik v Kresnički

Jesen se je že pokazala v vsej svoji lepoti, v enoti Kresnička pa smo pripravili praznik jeseni: Kostanjev piknik, ki so se ga udeležili otroci skupaj s svojimi družinami. S seboj so prinesli dobro voljo, energijo ter kostanj, brez katerega pravega piknika ne bi bilo. Vzgojiteljice smo pripravile delavnice, kjer so otroci pokazali svojo umetniško ustvarjalnost; okrasili so vrečke, v katere so si naložili pečen kostanj; z veseljem so se lotili izdelovanja ježka iz odpadnih listov, ter prikupnega strašila iz papirja in slame. Starši so prevzeli peko kostanja in bili pri tem zelo uspešni. Vsi skupaj pa smo poskrbeli za prijetno vzdušje in veselje. Otroke je obiskala teta Jesen in vsakemu podarila svoje jesensko presenečenje – naravno pobarvano jesensko listje.

Razveselilo nas je tudi vreme, saj nas je sonce prijetno grelo s svojimi sončnimi žarki. Skupaj smo preživeli čudovito popoldne ob sproščenem druženju, peki in lupljenju kostanjev, izdelovanju izdelkov ter ob pozitivni energiji.

Klara Udovič, pomočnica vzgojiteljice

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content