Enota Kresnička

Decembrske dejavnosti v Kresnički

Mesec december je čarobni mesec. Za še bolj praznično vzdušje smo v vrtcu Kresnička vzgojiteljice poskrbele s pestrimi dejavnostmi.
V začetku decembra (4. 12. 2014) smo imeli ustvarjalno delavnico skupaj s starši in otroki. Izdelovali smo okraske in tako s skupnimi močmi okrasili naši igralnici. Sledila je peka piškotov (16. 12. 2014), pri kateri so otroci zelo uživali. Piškote smo spekli za čajanko z dedki in babicami (18. 12. 2014). V zadnjem tednu pa smo vzgojiteljice za otroke pripravile lutkovno predstavo z naslovom Novoletna jelka. Po predstavi nas je obiskal Dedek Mraz, ki je otroke še posebej razveselil. Praznovanja v vrtcu smo zaključili z novoletnim plesom.

Vsem, ki so pomagali pri izvedbi dejavnosti se najlepše zahvaljujemo.

Katja Juvan, dipl. vzgojiteljica

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content