Enota Kekec

Obiskali smo upokojeno sodelavko

V vrtcu Kekec smo se vzgojiteljice skupaj z otroki odločile, da ob dnevu žena obiščemo upokojeno sodelavko na domu. Naš cilj je bil, da gospe Štefki polepšamo dan, otroci pa naj bi s tem obiskom razvijali tudi spoštovanje do starejših oseb in vseh žena.

Gospo Štefko smo z nenapovedanim obiskom presenetili.  Ne da se opisati, kako nas je bila vesela. Gospa Štefka nas je prijazno pogostila, otroci pa so že v vrtcu  zanjo izdelali darilo.  Vzeli smo si čas za pogovor, otroci so se lahko poigrali na njenem travniku. Ob slovesu so se pokazale tudi solzice sreče.

004

Od gospe Štefke smo se vračali v vrtec po gozdni poti. Spotoma smo se ustavili na gozdni jasi in ker je Karmen praznovala rojstni dan, smo ji tu zapeli pesmico.

V vrtec smo se vrnili polni lepih vtisov in občutkov, da smo naredili nekaj dobrega.

Zdenka Jovičić, pom.vzgojiteljice

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content