Enota Kekec

Obisk v Kekcu

Na sončno in toplo  dopoldne nas je s svojim obiskom presenetil g. Andrej Hrup. Je med prvimi policaji – kolesarji v naši občini in prav naš vrtec je izbral za prvi obisk.

Z navdušenjem smo si ga ogledali; njegove kratke hlače, kolesarsko čelado, prav tako njegovo kolo.

kolesar_policist-1 kolesar_policist-2

Najprej otroci sploh niso vedeli, kdo je prišel. Nato pa nam je pokazal še policijsko kapo, znak na majici, lisice, pištolo, loparček … potem so ugotovili, da je Andrej res  čisto pravi policaj. Povedal nam je veliko zanimivega o prometni varnosti v našem kraju.  Najbolj všeč nam je bil njegov loparček z znakom STOP POLICIJA, ki ga je imel spravljenega v prtljažniku kolesa.
kolesar_policist-4kolesar_policist-5

Mirjam Andrejčič, dipl. vzgojiteljica

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content