Enota Kekec

Obisk iz Portoroža

V petek, 17. maja 2013, nas je v vrtcu Kekec na Savi obiskala Aza z mamico in sestrico iz vrtca Barčica iz Portoroža. Prinesla nam je pismo njenih prijateljev in vzgojiteljic, s katerimi sodelujemo v okviru projekta Turistične zveze Slovenije z naslovom »Predstavi mi svoj kraj«.

Otroci iz skupine »Žabice« se v letošnjem letu spoznavajo s prav posebnimi znaki, z grbi slovenskih krajev. Naš cilj je, da skupaj s starši spoznavamo Slovenijo. Otrok, ki je  izštet,  odnese domov zeleni nahrbtnik ter skupaj s starši obišče ali le poišče znamenitosti nekega kraja in vse to zapiše. Ko nahrbtnik prispe nazaj v vrtec, pošljemo pismo v vrtec omenjenega kraja, tako si  dopisujemo z vrtci po Sloveniji. Prejetih pisem se zelo razveselimo, še bolj pa obiskov, kot zdaj – iz Portoroža.

032033

Vzgojiteljici in otroci skupine ŽABICE

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content