Enota Kekec

Marčevsko dogajanje v enoti Kekec

V marcu se je v Kekcu dogajalo veliko zanimivih, bogatih dejavnosti. Zaposlene se zavedamo dobrega sodelovanja s starši. Ob dnevu lutk se je našemu vabilu odzvala Lilina in Nelina mamica Barbara in nam z Dragico pričarala nepozabno dopoldne. Zaigrali sta nam lutkovno igro: “O goskici, ki se je učila peti”.Otroci obeh skupin so po igri utrdili pravljico tako, da so jo ob pomoči Barbare in Dragi še enkrat zaigrali. Sodelovanje, družabnost, zaupanje in pomembnost so morda najboljše besede za odraz otrok. Zaupana jim je bila pomembna naloga- igrati z lutko! Kasneje smo skupaj preživeli še ob izmenjavi mnenj, pogovoru in izdelovanju lutk iz nogavičk. Otroci so imeli možnost razvijati sposobnosti in načine za uživanje v prijateljskih odnosih ter za udejanjanje ustvarjalnih potencialov.

Prav tako bi rada omenila sodelovanje s šolarji, ki nas vedno razveselijo s kakšno lepo zgodbico v projektu Beremo mlajšim. Tokrat so nam prebrali zgodbico z naslovom Zaljubljeni zvonček, po pravljici smo skupaj  stopili v pomlad in ustvarjali presenečenja za naše mamice. Ob prijetnem klepetu, skupnem ustvarjanju in pomladnem vzdušju smo preživeli lep dan.

Hvala vsem, ker ste nas razveselili in obogatili naše vrtčevske dopoldneve. Hvala, lepo je bilo sodelovati z vami!

Mirjam Andrejčič, dipl. vzgojiteljica

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content