Enota Kekec

Enkrat v letu pride dan …

V življenju otrok so trenutki, ki se jih z veseljem spominjajo še dolgo časa. Prav gotovo je eden izmed teh trenutkov praznovanje rojstnega dne našega vrtca – Vrtca Litija, katerega smo že drugo leto zaradi epidemije, praznovali nekoliko drugače.

V kekčevih igralnicah smo ta dan pričarali praznično vzdušje, polnega pričakovanj. Veselili smo se ga že nekaj dni prej. Ob prepevanju vrtčevske himne, risanje emblemov in zapisov imen smo spoznavali vrtec in enote. Otroci so imeli možnost, da so se s svojimi prijatelji v vrtcu Medvedek videli preko Zoom povezave. Veselo so se pozdravili, klepetali ter skupaj prepevali našo himno in druge otroške pesmi. Odšli smo tudi na nogometno igrišče, kjer smo svojo razigranost sproščali z raznimi gibalnimi in tekmovalnimi igrami.

Za konec pa še težko pričakovano …. sladkanje s torto.

Preživeli smo nepozabne in razigrane trenutke z željo, da naslednje leto poteka praznovanje rojstnega dne vrtca tako kot nekoč.

Vesna Šparlek

FOTOGRAFIJE

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content