Enota Kekec

Druženje ob gibanju

Šola zdravja je društvo, katerega glavni namen je,  skrb za vsakodnevno  skupno telovadbo upokojenk. V KS Sava poteka vsak dan, od 8 do 8.30 ure, na igrišču poleg PGD Sava. V petek, 10. 10. 2014, je društvo praznovalo svojo 1. obletnico delovanja. Na ta dogodek so povabili predsednico Šole zdravja Slovenije, gospo Zdenko Katkič, okoliška društva Šole zdravja  (Šmartno, Litija, Kresnice in Jevnica) ter POŠ Sava in vrtec Kekec. Sprejeli so nas z bučnim aplavzom in velikim navdušenjem.   Najprej nas je nagovorila in pozdravila predsednica savskega društva, gospa Darja Zupančič.  Nato so sledili uvodni govor predsednice Šole zdravja Slovenije in čestitke ob obletnici.  Prijetno, toplo in sončno jutro, nas je spodbudilo h gibanju, ki je pomembno za vsakega izmed nas. Ogreli smo si celo telo in dobro razgibali. Vsako društvo se je predstavilo s svojo himno.  Sledilo je še skupno fotografiranje in ne nazadnje,  polne mize kulinaričnih dobrot, katere so ustvarile pridne roke krajank KS Sava.

Skupaj smo preživeli prečudovito dopoldne in zadovoljstvo na obrazih vseh nam je dalo potrditev, da takšno obliko druženja, zagotovo še ponovimo.

Melita Kuder, pom. vzgojiteljice

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content