Enota Jurček

V Jurčku smo praznovali 30 let

Vrtec Jurček v Jevnici je praznoval 30. letnico svojega delovanja. Vsi zaposleni smo skupaj s starši in krajevno skupnostjo organizirali slavnostno praznovanje, ki se je odvijalo 22. novembra 2013 v Zadružnem domu Jevnica. Pripravili smo bogat program za povabljene, ki so dvorano napolnili do zadnjega kotička. Naša rdeča nit je bila gozd, ki naš vrtec obdaja v veliki meri in smo po njem dobili tudi svoje ime ter emblem – Jurček. Ker v našem vrtcu otrokom privzgajamo tudi osnovne človekove vrednote, in nam je mar za človeka v stiski, smo se odločili, da prispevamo k dobrodelnosti. Tako smo se odzvali na dobrodelno akcijo »Anina zvezdica«, ki trenutno poteka v vseh trgovinah Spar ter Interspar po Sloveniji in s pomočjo staršev na prireditvi zbrali ogromno prehrambnih izdelkov za družine v stiski. Hvaležne smo vsem, ki so darovali. Ker je vse potekalo tako, kot smo si zamislili, se celotni kolektiv vrtca Jurček zahvaljuje vsem in vsakemu posebej, ki nam je pomagal pri organizaciji in izvedbi dogodka. Hvala!

Iris Mohar, vodja enote

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content