Enota Jurček

Skupaj v pomlad

V četrtek, 17. 3. 2022, smo se na igrišču pred vrtcem Jurček v Jevnici na dogodku za starše, z naslovom »Skupaj v pomlad«, zbrali mali in veliki. Vzgojiteljice smo skupaj z otroki vseh skupin pripravile točke, s katerimi smo se predstavili staršem. Dogajanje so otvorili naši najmlajši, ki so se, pričakovano, raje zavrteli v naročjih staršev. Bolj pogumno so nadaljevali otroci starejših skupin, ki so plesali, deklamirali in peli ter s svojim nastopom utrnili solze sreče in ponosa tako pri starših kot tudi pri vzgojiteljicah. Z barvitimi in živahnimi točkami smo zagotovo predramili Pomlad, ki smo jo vsi že zelo nestrpno pričakovali.

Nestrpno pa smo pričakovali tudi druženje in klepet na našem igrišču, saj nas to povezuje na prav poseben način. Zato smo v mesecu, ko praznujejo mamice in očki, z otroki izdelali male pozornosti, ki smo jih staršem razdelili po nastopu. Pripravili smo jim stojnico s čajem, kavo in piškoti – otroški smeh in razigranost pa sta zopet napolnila igrišče.

Dobrodošla pomlad!

Polona Žagar Rupar

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content