Enota Jurček

Pomemben obisk v enoti Jurček – obisk babic in dedkov

Drugi decembrski ponedeljek smo imeli  v enoti Jurček rezerviran za obisk babic in dedkov.  V skupini Muc in Krtkov smo se na srečanje pripravljali že teden dni pred načrtovanim obiskom. Ustvarili smo novoletno smrečico, ki je izdelana iz odtisov otroških rok. Motivacija otrok je bila velika, saj so vedeli, da bodo na smrečico obesili okraske, ki jih bodo izdelali skupaj z babicami in dedki.  Da pa slednji niso bili lačni, smo jim postregli z bananami, oblitimi s čokolado in mandlji ter z domačimi piškoti, ki so jih oblikovali otroci. Ob toplem čaju smo prijetno pokramljali in dokazali, da je še kako pomembno krepiti medsebojne odnose. December je praznični čas in niz lepih dogodkov. Za otroke je bil obisk babic in dedkov sigurno eden lepših.

Tjaša Bajec, dipl. vzgojiteljica

Fotografije.

Facebook
01 896 25 30
tajnistvo@vrtec-litija.si
Skip to content